"Санітарні тунелі" проти коронавірусу: британські ЗМІ знайшли, як повернути глядачів на футбол

Британські ЗМІ вважають, що ключем для повернення фанатів на матчі англійської Прем'єр-ліги (АПЛ), яку планують поновити у червні за порожніх трибун, можуть стати “Санітарні тунелі”, які “знищують коронавірус”.

Саме такі тунелі використовуватимуть у виставковому центрі Гонконгу під час AsiaWorld-Expo, пише The Sun.

Там готуються до проведення заходів з використанням дезінфікуючих контейнерів, через які людям доведеться проходити перед входом.

Видання зазначає, що технологія знищення коронавірусу вже обговорюється в деяких футбольних колах, як спосіб підтримати поступового повернення глядачів на трибуни.

Коробки CLeanTech – це дезінфекційна машина “три в одному”.

Вболівальники спочатку повинні стояти перед екраном, як під час паспортного контролі, і перевірити свою температуру. Якщо вона надто висока, що говорить про вірусної інфекцію, людина далі не зайдете.

Якщо з людиною все в порядку, модуль відкривається, і вона заходить до так званого “Санітарного тунелю”. Саме тут поєднання ультрафіолетового світла і аерозолю для очищення повітря використовується для знищення будь-яких мікробів, що залишаються на одязі або речах.

Процес в “Тунелі” займає всього 12 секунд.

Наступний запланований захід центру – концерт Авріл Лавін, який відбудеться 24 травня і розрахований на 16 тисяч глядачів.

Звичайно, проблеми, з якими зіштовхнуться клуби під час використання такого високотехнологічного обладнання на місцях, будуть величезними. Але це може виявитися гігантським першим кроком до того, щоб дозволити прихильникам повернутися на стадіони.

Раніше повідомлялося, що глядачів можуть не пускати на стадіони до 2021 року.

Нагадаємо, УЄФА попросив асоціації надати плани з догравання сезону до 25 травня. Як альтернативу в організації готові схвалити різні скорочені формати завершення сезону: у вигляді плейоф або міні-турнірів.

Якщо чемпіонат доведеться завершити дочасно, учасників єврокубків наступного сезону визначатимуть за спортивним принципом, тобто за положенням в турнірній таблиці за підсумками кількості зіграних матчів. Також в УЄФА пояснили, кого не допустять до єврокубків-2020/21.

Наразі дочасно завершено два футбольні чемпіонати: нідерландську Ередивізію без визначення чемпіона та французьку Лігу 1. Положення команд визначать на нараді ліги у травні. 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *