Російський футболіст відверто зізнався, чому розлучився з відомою співачкою

Футболіст російського “Рубіна” Дмитро Тарасов розповів про причину розлучення зі співачкою Ольгою Бузовою. Вони розійшлися у 2016 році, і лише зараз він перервав мовчання.
 

ХОТІВ ДІТЕЙ

“Вона звинувачувала мене в зрадах і говорила, що це стало причиною розірвання шлюбу? Це маячня. Причина зовсім в іншому. Я дуже люблю дітей. Я завжди мріяв про дітей. У мене є дитина від першого шлюбу, там не склалося. У мене почалися стосунки з Олею, і я хотів створити повноцінну, здорову сім'ю з дітьми.

Я запитав Олю: “Як щодо дітей?” Вона відповіла: “Та ти що, діти – це супер, звичайно. Але у мене є умова: я хочу весілля”. А я тільки звідти. Скільки минуло з розлучення, місяців п'ять? Вона каже: “Діти тільки в шлюбі з весіллям”. Кажу: “Ну давай просто розпишемось, тихо, полетимо куди-небудь, не хочу я цю пишне весілля”, – заявив Тарасов Youtube каналу Super.
 

ДІТИ ТІЛЬКИ ПІСЛЯ ВЕСІЛЛЯ

“Через стільки часу я розумію, що це були перші дзвіночки. І з часом ці дзвінки давали сигнали, що це не те, що мені потрібно в житті. У підсумку ми домовилися на шлюбний контракт, вона дала згоду. Моя умова була, що все, що купую я, залишається мені, все, що разом, – ділимо навпіл. Пункту про дітей там не було. Ми уклали контракт, зіграли весілля”.

ПРО ПРОБЛЕМИ

“Ми пробували завести дітей, але не виходило. Коли дівчина хоче завагітніти, вона для цього щось робить. Хоча б говорить про це зі своїм чоловіком. Але у нас такого не було. Я чув тільки про роботу, про проекти. Я кажу: “Давай сходимо, перевірити”. Вона ж мене звинувачувала, що я не можу мати дітей. Мені сказали, що я абсолютно здоровий, ні про яке безпліддя мови не могло бути.

У неї були дрібні проблеми якісь, але ми їх вирішували – операції, гормони. Нічого глобального. Але знову нічого не виходило. Тоді я почав підозрювати, що вона просто не хоче – неважливо, не готова або від мене не хоче. Якось ми запланували відпустку на Мальдівах, і перед цим ми зустрілися з сестрою Олі Ганною. Вона мені сказала: “Оля стільки працювала, вона хоче відпочити на Мальдівах, розслабитися. Вагітній ж випивати не можна. Давай ви будете берегтися”.

Я не стверджую, це не доведено, але у мене є припущення, що вона просто приймала протизаплідні. Лікарі мені сказали, що якщо людина справді приймає, по аналізах цього ніколи не дізнаєшся.

Я відправив її до свого лікаря. Він дав мені пораду: “Я бачу, що ти хочеш, але бачу, що вона не хоче. І якщо вона щось приймає, ні ти, ні я про це не дізнаємося. Але я бачу, коли люди хочуть дітей. Дівчата приходять до мене і плачуть, ревуть, вони готові на все. Тут я такого не бачу”.

Зараз Тарасов одружений з моделлю Анастасією Костенко і виховує двох доньок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *