Роналдіньо вперше прокоментував своє ув’язнення

Легендарний бразильський футболіст Роналдіньо вперше розповів про скандальний арешт у Парагваї за в'їзд до країн за підробленими документами.

Футболіста перевели вже під домашній арешт, який він відбуває у готелі.

“Ми були дуже здивовані, коли дізналися, що документи фальшиві. Ми одразу дали зрозуміти, що готові співпрацювати зі слідством для з'ясування всіх обставин. Відтоді ми сприяємо і даємо пояснення з усіх питань. Звістка про арешт стала важким ударом – ніколи не думав, що потраплю в таку ситуацію.

Від першого дня відчувалися любов і повага парагвайського народу, і я за це вдячний. Я віруюча людина, молюся, щоб все було добре. Сподіваюся, це скоро закінчиться. Після звільнення насамперед поцілую маму, яка перебуває у себе вдома після оголошення пандемії. Потім переварю наслідки і буду рухатися далі – з вірою і новими силами”, – сказав 40-річний Роналдіньо телеканалу ABC Color.

Раніше повідомлялося, що Роналдіньо і його брата запросили до Парагваю на благодійну акцію фонду Fundación Fraternidad Angelical. І саме цей фонд передав їм фальшиві документи. Справжній закордонний паспорт футбольної легенди конфіскований за несплату податків. 

Власницю фонду 48-річну Далію Анжеліку Лопес поліція заарештувала заочно, але не може знайти її. 

Нагадаємо, Роналдіньо завершив кар'єру в 2015 році. Останнім клубом в його кар'єрі став “Флуміненсе”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *