Революція у тенісі: Федерер став ініціатором коронавірусних змін

Голови Асоціації тенісистів-професіоналів (ATP) і Жіночої тенісної асоціації (WTA) Андреа Гауденці і Стів Саймон підтримали ідею про злиття в єдину організацію. 

Ініціатором пропозиції став легендарний швейцарський тенісист Роджер Федерер. На його думку, злиття допоможе обом організаціям подолати труднощі, викликані пандемією коронавірусної інфекції.

Гауденці і Саймон в інтерв’ю порталу Tennis World наголосили, що з нетерпінням очікують подальших кроків в напрямку злиття АТР і WTA.

“Численні переговори між керівництвом наших асоціацій зміцнило мою впевненість в тому, що ми займаємося спільною справою і об’єднання тенісних структур стане логічним і правильним кроком, який позитивно позначиться на вболівальниках і спортсменів. 

У тенісі завжди витала ідея зібрати чоловіків і жінок на найбільших турнірах – це одна з наших сильних сторін, що відрізняють нас від багатьох інших видів спорту”, – зазначив Гауденці.Пропозиція Федерера також отримала широку підтримку з боку таких гравців, як Рафаель Надаль, Сімона Халеп, Петра Квітова і Біллі Джин Кінг.

Нагадаємо, через коронавірус тенісні турніри скасовані до літа. Roland Garros-2020 перенесено на осінь, а Wimbledon взагалі скасовано. Тим часом US Open можуть провести без глядачів або наприкінці року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *