Проєкт "Рестарт": уряд Великої Британії підштовхує АПЛ поновити сезон, щоб підняти настрій країні

Британський уряд прагне рестарту сезону англійської Прем’єр-ліги (АПЛ) в надії, що це підніме настрій нації в умовах стресу через пандемію коронавірусної інфекції.

АПЛ була призупинена від 13 березня, однак є плани продовжити матчі на порожніх стадіонах.

Керівники Прем'єр-ліги розробили план під назвою Project Restart (Проєкт “Рестарт”), згідно з яким матчі поновляться 8 червня на “схвалених нейтральних майданчиках”, пише Daily Mail з посиланням на The Times.

Цей план також передбачає тритижневу передсезонку, в якій гравці будуть тренуватися в повноцінних контактних сесіях. Одна з ідей полягає в тому, що у визначених готелях гравці повинні бути закриті на термін до 6 тижнів, поки не будуть зіграні фінальні матчі.

Уряд постановив, що футболісти – це співробітники, які не можуть нормально працювати вдома, тому дозволив клубам відновити розклад тренувань.

Нагадаємо, УЄФА попросив асоціації надати плани з догравання сезону до 27 травня. Як альтернативу в організації готові схвалити різні скорочені формати завершення сезону: у вигляді плейоф або мінітурнірів.

План АПЛ такий:

1 травня – відеоконференція клубів АПЛ щодо зміщення трансферного вікна і ситуації з контрактами, які закінчуються 30 червня;

15 травня – відеоконференція клубів для затвердження плану щодо поновлення сезону

18 травня – 7 червня – тритижневе вікно для мініпередсезонної підготовки 

8 червня – 27 липня – дограш матчів на певних стадіонах за порожніх трибунах. Залишилося зіграти 9 турів = 92 матчі. 7 матчів Кубка Англії також повинні зіграти у цей період

3 – 21 серпня – після тижневої перерви команди повернуться до тренувань напередодні нового сезону

9 – 29 серпня – дограш матчів плейоф Ліги чемпіонів і Ліги Європи

22 серпня – старт нового сезону АПЛ-2020/21

29 серпня – фінал Ліги чемпіонів

12 вересня – остання можлива дата старту сезону-2020/21, з можливим скороченням етапів Кубка

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *