Президент "Динамо" назвав умови для підвищення інтересу УПЛ

Бос київського “Динамо” Ігор Суркіс розповів своє бачення того, як підвищити інтерес до української Прем'єр-ліги (УПЛ).

“Якби першим кроком ми б дозволили нашим орендованим футболістам грати у всіх матчах, навіть проти нас, як це прийнято в усьому світі, то, думаю, на цьому етапі наш чемпіонат піднявся б на якісно новий рівень.

Але для цього потрібно дозволити грати всім, щоб це не було винятком. Щоб, наприклад, не було такого, що я дозволяю Лєднєву грати проти “Динамо”. Я роблю дзеркально все, що робить “Шахтар” в цьому плані. А “Шахтар” дзеркально робить все, що робить “Динамо”.

Тому, передусім, потрібно підняти інтерес. А як це зробити – це наявність якісних футболістів. Зобов'язати всі клуби, у яких є футболісти в оренді, щоб вони продовжували виходити на поле навіть проти тих команд, яким належать. Це можуть зробити УПЛ і УАФ, у них є ці важелі. 

“Динамо” і “Шахтар” диктують правила? Ми нічого такого не робимо, просто говоримо про те, що ми повинні домовитися, щоб наші футболісти могли боротися проти нас точно так само, як це роблять проти інших команд. Хоча б на якомусь етапі, 2-3 роки, поки чемпіонат не підніметься на новий рівень”, – сказав Суркіс в ефірі програми “Великий футбол”.

Раніше Українська асоціація футболу заявила, що не розглядає інший варіант, як дограти призупинений через коронавірус сезон-2019/20.

Після 23-х зіграних турів “Шахтар” лідирує у турнірній таблиці УПЛ, “Динамо” йде на третьому місці.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *