"Олімпійський" готовий до матчів УПЛ кожні три-чотири дні – агроном

Головний агроном НСК “Олімпійський” Максим Стельмах розповів про підготовку газону до поновлення матчів української Прем'єр-ліги.

За його словами, пауза через призупинення поєдинків на фоні пандемії коронавірусу, позитивно вплинула на газон, за яким доглядають під час карантину.

“Період від травня до жовтня найбільш сприятливий для росту та відновлення газону, за винятком липня, коли дуже жарко. Тож, попри те, що чемпіонат проводитиметься у стислі терміни, можливо, матчі гратимуться кожні три-чотири дні, ми до цього готові. 

Ми провели усі необхідні процедури, і газон з кожним днем набирається сили. Він і так би у травні був у непоганому стані, а тепер стане ще кращим. До того моменту, коли поновиться чемпіонат, він буде у повній бойовій готовності, і на середину травня готовий приймати матчі щотижня, не зазнаючи великого навантаження”,  – поділився Стельмах із пресслужбою київського “Динамо”, для якого “Олімпійський” є домашньою ареною.

Зазначимо, що УПЛ вже розробила план з догравання сезону-2019/20, який представить клубам.  Також командам обіцяли мінімум двотижневу підготовку до поновлення матчів.

Матчі Чемпіонату України були призупинені від 17 березня. В УПЛ після 23 турів лідирує “Шахтар”.

Нагадаємо, УЄФА попросив усі асоціації надати план з догравання чемпіонатів до 27 травня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *