Офіційно: УЄФА ще не має жодних рішень щодо догравання футбольного сезону

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) поки не визначився із жодним рішенням щодо поновлення та завершення сезону-2019/20.

Раніше зявилася інформація, що УЄФА і Європейська асоціація клубів домовилися про те, що національні ліги відновляться не пізніше, ніж на початку липня, а до серпня завершаться. Після цього команди-учасниці Ліги чемпіонів і Ліги Європи продовжать боротьбу в євротурнірах. В УЄФА це спростували.

“Робоча група, що складалася з представників УЄФА, Асоціації європейських клубів (АЕК) і Асоціації європейських ліг (АЕЛ), наразі вивчає різні варіанти календаря. 

На даному етапі немає жодних рішень щодо поновлення і / або завершення поточного сезону”, – йдеться у відповіді УЄФА на запит “Спорт-Экспресс”.

Наразі всі європейські турніри призупинено через пандемію коронавірусу, окрім змагань у Білорусі.

УЄФА раніше наполегливо рекомендував лігам не завершувати сезон достроково. Передбачається, що матчі мають дограти до серпня.

Нагадаємо, Українська футбольна асоціація (УАФ) вже заявила, що не розглядає іншого варіанту, як дограти сезон. Тим часом у Бельгії хочуть припинити Лігу Жупілер.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *