Одне із міст-господарів Євро-2020 зіткнулося з проблемами проведення турніру у 2021 році

Копенгаген може зіткнутися із проблемами проведення двох спортивних подій влітку 2021 року: фінального турніру Євро-2020, який було перенесено через COVID-19, та стартом Тур де Франс.

Перший етап велогонки запланували через кілька днів після того, як проведуть останній з чотирьох матчів  на Паркен Арені. Мер Копенгагена Френк Дженсен заявив, що якщо не буде можливості провести обидва змагання, то пріоритет буде у Тур де Франс.

У столиці Данії планується проведення матчів групового етапу (Данія – Фінляндія, Данія – Бельгія, Росія – Данія) та 1/8 фіналу.

Як пише Sky Sports, президент Датського футбольного союзу (DBU) Йєспер Меллер “як і раніше стурбований” в зв'язку з укладенням угоди з містом Копенгаген,  Паркен і Sport Event Данія про проведення ігор.

“Ми готові провести матчі Чемпіонату Європи влітку 2021 року, але не зможемо зробити це без підтримки наших партнерів. Я буду впевнений тільки тоді, коли ми дійдемо згоди”, – заявив Меллер.

Данський футбольний союз і мерія Копенгагена домовилися, що дадуть остаточну відповідь УЄФА в кінці квітня.

Раніше готовність прийняти Євро-2020 у 2021 році підтвердили Дублін та Бухарест. УЄФА ж хоче зберегти розклад і місця проведення турніру.

Чемпіонат Європи з футболу заплановано у 12 містах континенту: Санкт-Петербурзі, Лондоні, Мюнхені, Баку, Римі, Бухаресті, Дубліні, Копенгагені, Більбао, Глазго, Будапешті та Амстердамі. 

Турнір, який був запланований на літо 2020 року, має відбутися 11 червня – 11 липня 2021-го.

Збірна України вийшла напряму на Євро-2020 та потрапила до Групи С, де її суперниками стали Нідерланди, Австрія та переможець стикових матчів, які мали відбутися 26/31 березня, але були перенесені через пандемію. Матчі нашої збірної заплановані в Амстердамі і Бухаресті.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *