Ломаченко – про бій з Лопесом: Хочу затягнути його під воду і тримати на дні без повітря

Український боксер Василь Ломаченко та американець Теофімо Лопес зустрілися на фінальній пресконференції, присвяченій супербою за звання абсолютного чемпіона в легкій вазі.

Ломаченко – Лопес файткард, прогнози: що треба знати про об’єднавчий супербій

Українець заявив, що передусім збирається виграти поєдинок та об’єднати титули. Якщо ж випаде можливість провчити суперника за треш-ток та образи на свою адресу, то Василь нею скористається.

“Напевно, Лопеса у дворі не навчили, що за язиком потрібно стежити. Коли ти говориш такі речі, за них потрібно буде відповідати. Ти не можеш просто так взяти і щось сказати, обізвати людину просто тому, що він тобі не подобається.

Насамперед я хочу виграти цей поєдинок. Але якщо у мене буде шанс зробити неприємно, щоб він відчув і запам’ятав, то я обов'язково це зроблю.

Я думаю, він не розуміє до кінця. Я хочу затягнути його в глибоку воду, опустити глибоко на дно і тримати його під водою без повітря”, – сказав Ломаченко в інтерв'ю ESPN.

Бій Ломаченко – Лопес відбудеться у Лас-Вегасі в MGM Grand Conference Center о 22:00 за Північноамериканським східним часом (EST), за київським часом це буде 6:00 ранку 18 жовтня.

На кону стоятимуть титули чемпіона світу за версіями IBF (1-й захист Лопеса), WBC Franchise (1-й захист Ломаченка), WBA Super (4-й захист Ломаченка) і WBO (3-й захист Ломаченка) в легкій вазі.

Бій-реванш між Ломаченком та Лопесом не передбачено у контракті, який підписали боксери, тож переможець отримає все.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *