Лікар пояснив, чому зірка "Ювентуса" вчетверте здала позитивний тест на коронавірус COVID-19

Відомий англійський лікар Хіларі Джонс розповів про причини четвертого позитивного тесту на коронавірус COVID-19 у футболіста “Ювентуса” Пауло Дібали. Аргентинець хворіє вже 1,5 місяці.

“Завжди вважалося, що вірус більше не активний, коли ви вилікувалися від інших симптомів, крім симптому сухого кашлю, який може тривати досить довго.

Зазвичай вірус не триває більше декількох днів після цього і вважається, що він не передається. Однак ми бачимо досить багато випадків, коли люди продовжують давати позитивний результат.

Ми не впевнені, що вірус все ще існує (в організмі – ред.), або він був повторно активований, або це свіжа інфекція через відсутність імунітету.

Це дуже цікаво. Більшість людей не продовжують давати позитивний результат, але деякі люди дають. Ми думаємо, що, ймовірно, вірус все ще присутній або частинки вірусу все ще присутні, але вірус більше не активний і не здатний до передачі”, – заявив лікар, якого цитує The Sun.

На запитання про те, чи може хтось заразитися вірусом на цьому етапі, доктор Хіларі відповів: “Ми так не думаємо”.

За його словами, деякі тести дають хибнопозитивні результати.

“Симптоми можуть тривати досить довго. Втома, виснаження, задишка і сухий кашель можуть тривати протягом деякого часу – навіть тижнів – після того, як вірус, здається, зник.

Причина, через яку ми маємо 14-денну самоізоляцію з людьми із симптомами, полягає в тому, що на той час, коли минає 14 днів –  у них немає жодних симптомів, крім сухого кашлю – вони, як вважають, не здатні передавати вірус”, – резюмував Джонс.

Нагадаємо, “Ювентус” домовився про новий контракт із Дібалою. Окрім Пауло у клубі на коронавірус хворіли Даніеле Ругані та Блейз Матюйді, вони вже одужали.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *