Ліга чемпіонів та Ліга Європи відбудуться виключно в серпні – BBC

21 квітня УЄФА провів відеоконференцію з 55 асоціаціям, де повідомив, що все ще існує можливість проведення змагань протягом червня, липня і серпня.

Проте останні дискусії були присвячені майже виключно плану завершення національних ліг до 31 липня, після чого послідують європейські змагання, пише BBC Sport. Тобто матчі Ліги чемпіонів та Ліги Європи відбудуться виключно у серпні. Існує думка, що обмеження на закордонні поїздки будуть послаблені у серпні.

Нічого певного не було погоджено, але УЄФА прагне залишити всі варіанти якомога довше, з огляду на загальну невизначеність по всій Європі і, як відомо, жодних ніяких гарантій, що сезон буде закінчено.

Передбачається, що чвертьфінали і півфінали єврокубків проводитимуться як двосторонні матчі з 11 по 22 серпня, хоча можуть зробити і по одному матчу.

УЄФА сподівається, що ситуація проясниться в найближчі два тижні, але завершення сезону таким чином призведе до найменшого порушення кваліфікації єврокубків у сезоні-2020/21, який повинен був початися в кінці червня, але відкладений на невизначений термін.

23 квітня Виконком УЄФА має ухвалити ключові рішення щодо поточного сезону. 

Нагадаємо, у Нідерландах заборонили масові заходи до 1 вересня, тому футбольний сезон там планують завершити дочасно. Також про завершення сезону заявляли у Бельгії. 

УЄФА рекомендував асоціаціям дограти сезон-2019/20
Раніше на літо 2021 року було перенесено фінальний турнір Євро-2020

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *