Євро-2020 збереже свою назву для нагадування про труднощі з коронавірусом

УЄФА на своєму офіційному сайті підтвердив рішення залишити назву Євро-2020 попри перенесення турніру на 2021 рік. Рішення ухвалено після відеонаради Виконком 23 квітня.

Таким чином УЄФА має намір зберегти початкове сприйняття турніру і відсвяткувати його 60-річчя. Також очікується, що назва “буде нагадувати про те, через які труднощі футбольна сім'я в Європі пройшла в 2020 році”.

Чемпіонат Європи повинен був відбутися влітку 2020 року на 12 стадіонах 12 міст континенту.  Два міста-господарі Євро-2020 вже підтвердили готовність прийняти матчі турніру у 2021 році.

Попередньо турнір має відбутися 11 червня – 11 липня 2021-го

Збірна України вийшла напряму у фінальний турнір та потрапила до Групи С, де її суперниками стали Нідерланди, Австрія та переможець стикових матчів, який визначиться після призначення дат проведення матчів плейоф. Вони мали відбутися у березні, але були перенесені через COVID-19.

Нагадаємо, УЄФА попросив асоціації надати плани з догравання сезону до 27 травня. Як альтернативу в організації готові схвалити різні скорочені формати завершення сезону: у вигляді плейоф або міні-турнірів.

Якщо чемпіонат доведеться завершити дочасно, учасників єврокубків наступного сезону визначатимуть за спортивним принципом, тобто за положенням в турнірній таблиці за підсумками кількості зіграних матчів. Також в УЄФА пояснили, кого не допустять до єврокубків-2020/21.

Решта рішень Виконкому УЄФА після наради 23 квітня

УЄФА назвав нові дати проведення жіночого Євро-2021, турнір перенесено на літо 2022-го

УЄФА негайно виплатить клубам 70 мільйонів євро за участь гравців у матчах збірних

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *