Футбольний сезон в одній із топ-ліг Європи завершать дочасно

Футбольний сезон-2019/20 у Чемпіонаті Франції буде завершено дочасно. 

Про це мають оголосити у вівторок, 28 квітня, оскільки прем’єр-міністр Едуард Філіпп повинен оголосити, що футбольні матчі навіть за порожніх трибун не будуть дозволені до серпня.

Як пише  Le Parisien, це буде одна з умов наступного етапу карантину після 11 травня.

Минулого тижня Французька професійна футбольна ліга (LFP) оголосила про плани поновлення Ліги 1 і Ліги 2 17 червня, коли УЄФА встановив крайній строк для національних чемпіонатів до 2 серпня. Та уряд не вважає поновлення професійного спорту пріоритетом.

Тим часом за інформацією L’Equipe,  сезон був скасований раніше запланованого анонса.LFP планує зустріч в травні, щоб ухвалити рішення щодо підсумків сезону: які команди будуть підвищені у класі, які вилетять. Також будуть розподілені місця у Лізі чемпіонів та Лізі Європи сезону-2020/21.

На момент призупинення Ліги 1 у турнірній таблиці лідирував ПСЖ.

Раніше дочасно сезон було завершено у Чемпіонаті Нідерландів без визначення чемпіона та підвищення у класі та вильоту команд.

АПЛ планує поновити матчі 8 червня
Серія А хоче рестартувати 14 червня, в іншому випадку сезон буде завершено достроково

Нагадаємо, УЄФА попросив асоціації надати плани з догравання сезону до 25 травня. Як альтернативу в організації готові схвалити різні скорочені формати завершення сезону: у вигляді плейоф або міні-турнірів. 

Можливість дограти національні ліги розглянуть під час відеонаради 27 травня.

Якщо чемпіонат доведеться завершити дочасно, учасників єврокубків наступного сезону визначатимуть за спортивним принципом, тобто за положенням в турнірній таблиці за підсумками кількості зіграних матчів. Також в УЄФА пояснили, кого не допустять до єврокубків-2020/21.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *