Фантастична бісиклета і повторення рекорду Шевченка: Ібрагімович став героєм матчу Серії А (відео)

Нападник “Мілана” Златан Ібрагімович приніс своєму клубу перемогу в гостьовому матчі 6-го туру Серії А проти “Удінезе”. “Россонері” за підсумками напруженої дуелі були сильнішими з рахунком 2:1.

Команда Стефано Піолі, яка в цьому сезоні ще не програвала, жваво розпочала поєдинок і на 18-й хвилині розпечатала ворота господарів – Франк Кессьє забив з передачі Ібрагімовича. Цей гол виявився єдиним у першому таймі. А після перерви “маленькі зебри” відновили паритет – на 48-й хвилині Родріго Де Пауль реалізував пенальті.

Нічийний рахунок тримався до 83-й хвилини, допоки своє слово знову не сказав Ібрагімович. Зірковий швед забив м’яч ефектним ударом в падінні через себе та приніс “Мілану” три очки.

Матч проти “Удінезе” став шостим поспіль для Ібрагімовича в рамках Серії А, де він відзначився голом. Раніше в епоху, коли за перемогу дають три очки, таке вдавалося лише Андрію Шевченко в 2001-му, а також самому Ібрагімовичу в 2012-му році.
На старті поточного сезону Златан вже забив вісім м’ячів і віддав дві гольові передачі у всіх турнірах.
“Мілан” з 16 очками очолює турнірну таблицю Серії А – “россонері” на 4 бали випереджають “Ювентус” і “Аталанту”. Також підопічні Піолі лідирують у Лізі Європи.
5 листопада “Мілан” прийме “Лілль” в рамках 3-го туру Ліги Європи, а 8 листопада зустрінеться з “Вероною” в Чемпіонаті Італії.