"Динамо-Брест" з двома українцями здобуло розгромну перемогу в Чемпіонаті Білорусі

“Динамо-Брест” в матчі 7-го туру Чемпіонату Білорусі розгромило абсолютного аутсайдера турнірної таблиці “Белшину” з рахунком 3:0.

Чинний чемпіон країни відкрив рахунок на 12-й хвилині, коли Владислав Ясюкевіч відправив м’яч у сітку своїх воріт. У другому таймі перевагу господарів зміцнили Михайло Гордійчук (52 хвилина) та Денис Лаптєв (63’).

У матчі взяли участь два українські футболісти. Артем Мілевський відіграв 73 хвилини, а Олександр Нойок провів на полі весь матч.

Завдяки перемозі “Динамо-Брест” піднялося на 7-ме місце в турнірній таблиці та зрівнялося за очками з БАТЕ.

Нагадаємо, третій українець “Бреста” Євген Хачеріді поєдинок пропускав через п'ятиматчеву дискваліфікацію, яку отримав за скандальну витівку в матчі 5-го туру проти “Вітебська”.