Дочасне завершення сезону: УЄФА назвав, кого не допустить до єврокубків-2020/21

Європейський футбольний союз (УЄФА) після заяв футбольної влади Бельгії та Шотландії про дострокове завершення сезону, дозволив брати участь у єврокубках клубам з країн, які не зможуть дограти поєдинки в національних турнірах.

У такому випадку до Ліги чемпіонів та Ліги Європи сезону-2020/21 команди потраплять за спортивним принципом – згідно їхніх результатів у турнірній таблиці.

Підставами для припинення турніру УЄФА називає:

наявність офіційного наказу, що забороняє спортивні змагання, таким чином, що внутрішні змагання не можуть бути завершені до дати, яка дозволила б дограти поточний сезон завчасно до початку наступного;
непереборні економічні проблеми, які унеможливлюють завершення сезону, оскільки це може поставити під загрозу довгострокову фінансову стабільність внутрішніх змагань і / або клубів.

Проте, УЄФА залишає за собою право не допустити клуби до участі у єврозмаганнях, якщо:

внутрішні змагання не були дочасно припинені з причин, вказаних в рекомендаціях УЄФА (дивись вище), або з будь-яких інших законних причин суспільної охорони здоров’я;
 клуби були відібрані відповідно до процедури, яка не була об’єктивною, прозорою і недискримінаційною;
 існує публічне сприйняття несправедливості у кваліфікації клубу.

Тим часом УЄФА попросив асоціації надати плани з догравання сезону до 27 травня. Як альтернативу в організації готові схвалити різні скорочені формати завершення сезону: у вигляді плейоф або міні-турнірів.

Решта рішень Виконкому УЄФА після наради 23 квітня

УЄФА назвав нові дати проведення жіночого Євро-2021, турнір перенесено на літо 2022-го

УЄФА негайно виплатить клубам 70 мільйонів євро за участь гравців у матчах збірних

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *