Бій Джошуа – Пулєв може відбутися у незвичайному місці

Поєдинок між чемпіоном світу за версіями IBO, WBA, WBO та IBF у надважкій вазі Ентоні Джошуа та болгарином Кубратом Пулєвим може бути перенесений до Хорватії.

Бій повинен був відбутися 20 червня на арені футбольного клубу “Тоттенхем Хотспур” у Лондоні, однак через пандемію коронавірусу протистояння відклали.

Тепер же команда Пулєва запропонувала провести бій в амфітеатрі у хорватському місті Пула, якщо ситуація з COVID-19 у Британії не покращиться.

“Наші дві команди взяли чотири тижні на пошуки нової території в разі, якщо ситуація і карантинні заходи в Англії не зміняться. Ми активно обговорюємо Хорватію, там є унікальна римська арена – “Пула Арена”. Нам подобається цей варіант, тому що він розташований в Європі, в центрі континенту. Буде можливість і для глядачів, якщо вжити необхідних заходів.

Повинна бути досягнута взаємна угода. Ми хочемо, щоб умови були вигідними для обох сторін. Вони не будуть боксувати в Болгарії, тому що Джошуа не погодиться. Він хотів битися вдома, але форс-мажор вніс корективи. Кубрат ж готовий битися з Джошуа у нього на задньому дворі, навіть якщо судді були б його родичами”, – розповів менеджер богарського боксера Івайло Готцев Dailymail.

“Пула Арена” використовується для проведення великих концертів. У 2012 році вона прийняла два хокейних матчі.

Раніше повідомлялося, що Пулєв пообіцяв пожертвувати лікарям половину гонорару за бій з Джошуа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *