"Баварія" рознесла "Атлетіко" в Лізі чемпіонів

Мюнхенська “Баварія” розгромила мадридський “Атлетіко” в матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Переможець минулого сезону турніру на власному полі обіграв команду Дієго Сімеоне з рахунком 4:0.

Початок розгрому на 28-й хвилині поклав Кінгслі Коман, завершивши в один дотик передачу до лівого кута воротарського від Йозуа Кімміха. Ще до перерви господарі подвоїли перевагу, точним ударом відзначився Леон Горецка.

Після перерви малюнок гри не змінився. Щоправда, на початку другого тайму Жоау Феліш міг скоротити відставання в рахунку, але його гол було скасовано через пасивний офсайд у Луїса Суареса.

Своєю чергою, “Баварія” ще двічі вразила ворота Яна Облака. На 66-й хвилині Кімміх низом пробив зі штрафного, а з відскоку Корентен Толіссо зарядив у праву дев'ятку. Крапку в матчі на 72-й хвилині поставив Коман, який втік від захисників та легко переграв воротаря іспанського клубу.

“Баварія” після перемоги очолила квартет А, в іншому матчі групи австрійський “Зальцбург” розписав нічию 2:2 з московським “Локомотивом”.
Другий тур буде зіграно 27 жовтня: “Локомотив” – “Баварія”, “Атлетіко” – “Зальцбург”.