"Арсенал" вперше за 14 років обіграв "Манчестер Юнайтед" у "Театрі Мрій"

Лондонський “Арсенал” переміг “Манчестер Юнайтед” у поєдинку 7-го туру англійської Прем’єр-ліги. Зустріч грандів англійського футболу відбулася на “Олд Траффорд” і закінчилася на користь підопічних Мікеля Артети – 1:0.

Переможний м’яч “каноніри” забили у другому таймі. На 68-й хвилині Поль Погба збив Ектора Бельєріна у власному штрафному майданчику. Одинадцятиметровий холоднокровно реалізував Обамеянг.

“Арсенал” здобув виїзну перемогу над “Манчестер Юнайтед” вперше за 14 років. Востаннє лондонці били “червоних дияволів” на “Олд Траффорд”, який ще називають “Театром Мрій”, у вересні 2006 року. Після того “манкуніанці” не програвали “канонірам” протягом 13 домашніх зустрічей – 8 перемог і 5 нічиїх.
Після цього матчу “Арсенал” набрав 12 очок і перемістився на 8-ме місце в турнірній таблиці АПЛ. “Манчестер Юнайтед” має в своєму активі всього 7 пунктів і перебуває на 15-й позиції.
У наступному турі підопічні Сульшера 7 листопада на виїзді зіграють проти “Евертона”, а “каноніри” 8 листопада вдома прийматимуть “Астон Віллу”.