Англійський клуб під жорстким тиском відмовився відправляти співробітників в неоплачувану відпустку

“Тоттенхем” став другим після “Ліверпуля” клубом англійської Прем’єр-Ліги, який відкликав своє рішення відправити співробітників у примусову відпустку.

Президент “шпор” Даніель Леві опинився під жорстоким тиском після свого рішення урізати зарплати 550 співробітників з числа неігрового персоналу і частину з них відправити у примусову відпустку з утриманням за рахунок держави.

Леві пригадали, що “Тоттенхем” посідає восьме місце серед клубів, які найбільше заробляють у світі і приносить своїм господарям прибуток. “Тоттенхем” нещадно розкритикували навіть його вболівальники і колишні гравці, а кксперт Sky Sports Гарі Невілл запропонував  Прем’єр-Лізі заборонити “Тоттенхему” купувати гравців в найближче трансферне вікно, оскільки клуб не може впоратися з виплатою зарплат.

Керівництво “шпор” не витримало такої реакції і оголосило, що клуб передумав звертатися до урядової програми, яка дозволяє бізнесу перекласти утримання своїх співробітників на державу в умовах пандемії коронавірусу.

Одночасно було відкликано і рішення про зниження зарплат. “Шпори” повідомляють, що рядові співробітники отримають 100% від свого заробітку за квітень і травень, а зниження торкнеться тільки керівництва.

“Ми шкодуємо, що змусили вас турбуватися”, – йдеться у заяві лондонців.

+++++++++++++++

3-го квітня АПЛ відклала поновлення чемпіонату на невизначений термін.

Клуби планують повернутися до тренувань у середині травня. Футболісти займатимуться у міні-групах та щодня проходитимуть тест на COVID-19.

В АПЛ залишилося зіграти 9 турів. Турнірну таблицю очолює “Ліверпуль” з відривом від найближчого переслідувача у 25 очок. “Червоним” залишилося здобути 2 перемоги, щоб стати чемпіонами вперше від 1990 року.

Раніше повідомлялося, як АПЛ збирається надолужити призупинений сезон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *