18-річний футболіст загинув на війні в Нагірному Карабасі

Бойові дії в Нагірному Карабасі забрали життя 18-річного футболіста єреванського “Локомотива” Еріка Саряна.

Про це повідомила пресслужба клубу другого за силою дивізіону Чемпіонату Вірменії

“Ерік героїчно загинув в запеклих боях на вірмено-азербайджанському кордоні. “Локомотив” розділяє важке горе і висловлює підтримку сім’ї та близьким Еріка Саряна. Ми переможемо”, – йдеться у заяві єреванського клубу.Варто зазначити, що це не перша втрата “Локомотива” в боях в Нагірному Карабасі. 8 жовтня клуб повідомив про загибель футболіста Давида Бабаяна.

Зазначимо, запеклі бої між арміями Азербайджану та Вірменії почалися у вересні. Азербайджанські війська йшли у наступ в Нагірному Карабасі з метою припинення вірменської окупації, як стверджують в Баку. Водночас в Єревані говорять, що метою Азербайджану є знищення вірменської нації. Єреван і Баку звинуватили один одного в ескалації конфлікту. 

У 1991 році Нагірний Карабах, більшу частину населення якого складали вірмени, “проголосив незалежність” від Азербайджану. Баку спробував повернути регіон силою, після чого спалахнула війна. У 1994 році Азербайджан, Вірменія і так звані самопроголошені “НКР” підписали протокол про перемир’я, проте бойові дії періодично поновлюються.

Нагадаємо, Вірменія і Азербайджан за підсумками багатогодинних переговорів у Москві домовилися про припинення вогню з 12:00 (11:00 за київським часом) 10 жовтня. Втім, в першу годину “перемир’я” країни обмінялися звинуваченнями в обстрілах міст і порушенні перемир’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *