"Змушені постійно ходити на уклін", – Саакашвілі розкритикував МВФ

Україні потрібно відмовитися від кредитів Міжнародного валютного фонду. Тому що МВФ дає “грошей рівно стільки, щоб ми просто розраховувалися за зовнішні борги”.

Про це в ефірі програми “Право на владу” на телеканалі “1+1” сказав голова Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі.

“Звичайно, є багато різних впливів. Мені здається, що при всьому тому, що ми зараз зобов'язані співпрацювати з МВФ, ви подивіться, скільки вони нам грошей дають. Вони дають нам грошей рівно стільки, щоб ми просто розраховувалися за зовнішні борги. І ми через це змушені постійно ходити на уклін. Я в свій час в Грузії відмовився від послуг МВФ. Я думаю, що Україна сильна потенційно достатньо, щоб від цього відмовитися. Але звичайно, не з тією метою, щоб повернути старих злодіїв, а для того, щоб цивілізованим шляхом здійснити реформи і зміни. І в цьому сенсі у нас все ще попереду”, – сказав Саакашвілі.

Раніше міністр фінансів Сергій Марченко розповів, коли Україна отримає транш від МВФ. Ідеться про допомогу в розмірі 1,75 мільярда доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *