"Зміна курсу": ексголова податкової Верланов прокоментував своє звільнення

“Політичним рішенням”, яке “не має жодного обґрунтування щодо ефективності”, назвав своє звільнення ексголова Державної податкової служби Сергій Верланов.

Він вважає, що в Україні від 13-14 лютого, після зустрічі з бізнесом, “трохи змінився курс та дискурс” у фінансово-економічному блоці. Про це Верланов заявив в ефірі “Свободи слова Савіка Шустера”.

За його словами, команда в Міністерстві фінансів змінювалася не раз.

“Я вважаю, що це, в першу чергу, є зміною курсу. Рішення досить політичні. Щодо себе – ці рішення не мають жодного обґрунтування щодо ефективності. Державна податкова служба вперше за вісім років в 2019 році виконала план, – пояснив експосадовець.

Зазначається, що обов’язки голови Державної митної служби тимчасово виконуватиме Ігор Муратов, а голови Державної податкової – Михайло Тітарчук.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні 24 квітня провів кадрову чистку у Митній та Податковій службах. Звільнивши, зокрема, Максима Нефьодова та Сергія Верланова з керівних посад, а також їхніх заступників.

Пізніше кадрові рішення прокоментував експрем’єр-міністр Олексій Гончарук, сказавши, що звільнення Максима Нефьодова, Сергія Верланова, Роберта Зелді, Дениса Шендрика, Сергія Петухова та Дмитра Венцковського з їхніх посад – це продовження зачистки антикорупціонерів з уряду. “Це чергова помилка влади і дуже погана новина для бізнес-клімату й України в цілому”, – написав Гончарук у своєму Twitter.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *