Зеленський: у генпрокурорки Венедіктової є час до кінця року, аби показати результати

Президент України Володимир Зеленський заявив, що чекає на результати в боротьбі з корупцією і дає на це генпрокурорці Ірині Венедіктовій час до кінця року.

Про це він заявив в інтерв'ю BBC.

За його словами, попередній голова Офісу генпрокурора Руслан Рябошапка не проявив себе на посаді за 6 місяців роботи. “Вони могли не пересаджати всіх корупціонерів, я розумію. Пів року дуже замало, але повинні бути кроки. Бо ми повинні відповідати перед суспільством, якому ми обіцяли, що будуть посадки”, – заявив він.

Президент зазначив, що дає нинішній генпрокурорці Венедіктовій час до кінця 2020 року. “Якщо новий генпрокурор не покаже до кінця року свого результату, то я їй надам таку ж саму відповідь”, – заявив Зеленський.

Раніше Зеленський розповів, чому Ірина Венедіктова стала генеральним прокурором. “Я Ірину Венедиктову пізнав тільки впродовж нашої передвиборчої кампанії, я її не знав. Вона освічена людина, має певну освіту, вона практик, має звання, вона була депутатом у Верховній раді по списках партії “Слуга народу”. Ми запропонували людей, які були чисті, не були раніше в Генеральній прокуратурі, тому вона стала очільником генеральної прокуратури”, – пояснив президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *