Зеленський анонсував оголошення результатів проведеного урядом аудиту держави

Протягом двох тижнів український уряд повинен презентувати результат проведеного напередодні аудиту держави. Разом із цим Кабмін презентувати повноцінну стратегію економічного розвитку України до 2030 року.

Про це заявив президент Володимир Зеленський під час виступу у Верховній Раді 20 жовтня.  

“Ми намагалися зрозуміти, що не так було зроблено з управлінням економікою багато років і як це виправити. Уряд провів повноцінний аудит держави і протягом двох тижнів представить його результат. Нарешті. Та вже сьогодні ясно, що попереду багато роботи, а пріоритети зрозумілі”, – сказав Зеленський.

За його словами, у пріоритеті держави – зменшення частки держави в економіці, розвиток державно-приватного партнерства, збільшення інвестиційних витрат бюджету. 

“Я доручаю уряду врахувати ці та інші важливі напрямки і найголовніше. Країні потрібна повноцінна стратегія розвитку. Не на два, три п'ять років. Досить міряти розвиток України політичними каденціями. Нам потрібне чітке бачення – куди і чому має рухатися наша економіка до 2030 року. Знаю, що така робота велася урядом. Тому разом з результатами аудиту очікуємо на презентації економічних векторів України до 2030 року”, – заявив Зеленський.

Читайте також:

Податкова створює підрозділ, який виявлятиме схеми великого бізнесу в Україні 
Разумков про економічну кризу: найгіршу точку ще не пройшли 
У МВФ назвали два чинники, через які економіка України падає сильніше, ніж в інших країнах 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *