У МЗС звернулися до правоохоронців через втручання Угорщини у вибори на Закарпатті

МЗС неодноразово фіксувало ознаки політичної агітації держслужбовцями Угорщини, які відвідують Закарпаття, і звернулося з цього приводу до правоохоронці.

Про це йдеться у заяві відомства.

Як зазначається, на кожен такий факт Міністерство реагує в межах повноважень, дипломатичним шляхом застерігаючи угорську сторону від порушення виборчого законодавства України і спроб втручання у внутрішні справи нашої держави.

“Нехтування офіційними закликами МЗС України лише доводить наявність прихованої мети в угорської сторони, яка є неприйнятною у міждержавних відносинах. У зв’язку з цим МЗС звернулося до відповідних правоохоронних структур дати свою оцінку діям угорських посадовців”, – йдеться в заяві. 

У МЗС сподіваються, що офіційні особи Угорщини як країни ЄС “розуміють важливість верховенства права і більше не дозволятимуть собі діяти всупереч законам України чи будь-якої іншої суверенної держави”.

Нагадаємо, 25 вересня відбудуться місцеві вибори. Що таке відкриті списки? Який вигляд матиме бюлетень? Скільки їх буде? Де ставити галочку? Як проголосувати і не наразити себе на небезпеку заразитися коронавірусом? Зібрали в одному матеріалі відповіді на головні запитання про вибори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *