Тимошенко змінила декларацію: нардепка додатково внесла майже 150 мільйонів гривень

Лідерка політичної партії ВО “Батьківщина”, нардепка Юлія Тимошенко внесла зміни до матеріального становища та додатково задекларувала майже 150 мільйонів гривень (понад 5,5 млн доларів).

Про це йдеться на сайті НАЗК.

У документі Тимошенко стверджує, що отримала гроші як компенсація шкоди, заподіяної політичними репресіями 2011-2014 років. Компенсація отримана в США на стадії досудового врегулювання.

Як джерело грошей вказана юридична компанія з Техасу Reid, Collins, Tsai LLP.

Колишній нардеп Сергій Лещенко у своєму Telegram-каналі  додав, що йому не вдалося знайти жодної публічної інформації про того, хто компенсував гроші Тимошенко.

Екснардеп також повідомив, що у 2019 році дохід від цієї ж компанії Reid, Collins, Tsai LLP декларував депутат від партії Тимошенко Сергій Власенко.

Нагадаємо, в ефірі ток-шоу “Право на владу” на телеканалі “1+1” Тимошенко зазначила, що країна скочується в боргову яму, позаяк у бюджеті були зняті ліміти на борги, а влада постійно бере кредити в міжнародних організацій. Раніше нардепка також виступала за захист шахтарів, яких влада за її словами довела до бідності та залишила без заробітної плати і роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *