ЦВК перед виборами позбавила повноважень увесь склад Івано-Франківської обласної ТВК

За п’ять днів до голосування Прикарпаття залишилося без обласної виборчої комісії  – ЦВК  достроково припинила повноваження усього складу Івано-Франківської обласної ТВК.

Про це повідомляють журналісти ТСН.

Адже в регіоні досі не надруковані інформаційні плакати та буклети з переліком партій та їхніх кандидатів. А це є грубим порушенням виборчого законодавства, бо може бути підставою для оскарження результатів голосування, кажуть у Комітеті виборців України.

Вже колишній голова обласної ТВК коментувати зрив термінів і розпуск комісії відмовився. Наразі відомо, аби вибори на Прикарпатті відбулися, партійці мали сьогодні лише півдня, щоб подати нові кандидатури в обласну комісію. Чи це їм вдалося, поки що невідомо.

А міські та районні ТВК через розпуск обласної навіть не встигли отримати бюлетені, хоч за законом термін сплив ще вчора.

«Наскільки мені відомо, сьогодні було повідомлено низку ТВК – сільських, селищних, міськіх, що їм сьогодні будуть передавати бюлетені до обласної ради. Відповідно, вже передавати не будуть, бо комісія розформована. А отже виходить, що нова комісія буде мати дуже короткий термін», – каже голова КВУ в Івано-Франиівській області Максим Лисюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *