Садовий повідомив, чи може з'явитися партія мерів і чи доєднається він до неї

Мер Львав Андрій Садовий каже, що наразі фундаментальних розмов щодо створення партії мерів, немає.

Про це він сказав у прямому ефірі Сніданку з 1+1.

“Якихось серйозних, фундаментальних розмов, зокрема створювати партію мерів, на сьогодні поки немає. Але, звичайно, якщо влада вирішить задавити, то буде спротив”, – каже очільник Львова. 

Інформацію про створення партії мерів він назвав чутками, які звучать уже “років 15”. 

“Партії повинні об'єднуватися на принципах ідеології, а не на професійних принципах. Є асоціація міст. Мери між собою обурюються, ці розмови є гострі. Ви ж бачите, що мери на передовій зараз. Насправді, держава не має жодної можливості допомагати, тому використовують свої ресурси. Тому деколи з'являються емоції, гострі висловлювання”, – наголосив Садовий. 

На запитання, чи стане він членом такої партія, якщо вона все ж з'явиться, міський голова Львава сказав: “Я є членом партії “Самопоміч”. Не можна бути одночасно у о двох партіях”.

Крім того, Садовий зауважив, що має песимістичну точку зору щодо утворення такої політичної сили. “Я є реаліст. Мери дуже часто залежні від центральної влади. Багато мерів є в тих чи інших партіях, а спробувати це все з'єднати, то буде складна конструкція. Є я песимістом з точки зору такої можливості”. 

Як повідомлялося, раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що мери українських міст проводять перемовини щодо можливого створення власної партії для участі у місцевих виборах. Повідомлялося, що нещодавно були проведена відповідна відеоконференція, ініціатором якої став міський голова Києва Віталій Кличко. На ній були присутні мер Дніпра Борис Філатов, а також ще кілька мерів великих міст. Від Харкова та Одеси були представлені не міські голови, а їхні представники. Також на цій конференції начебто були і представники колишнього прем'єра Володимира Гройсмана. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *