Саакашвілі збирається рятувати український бізнес скасуванням "дебільних регуляцій"

Експрезидент Грузії, колишній голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі поділився ідеями того, як врятувати та допомогти українському бізнесу під час кризи. Про це він розповів в ефірі “Сніданку з 1+1” під Верховною Радою, де сьогодні можуть розглянути його призначення на посаду віцепрем’єра із питань реформ.

“Зараз підходить дуже серйозна криза. Є загрози не тільки для добробуту кожного українця, але для національної безпеки, навіть для існування країни. І тут нема часу для політичних інтриг”, – зазначив політик.

Він розповів, що потрібно зробити в Україні одразу.

“В першу чергу треба повністю звільнити бізнес і це дуже важливо. Тому що 30-річна система халяви, коли все ґрунтувалося на інтересах корупції і бюрократії, повинна раз і назавжди закінчитися.

Скасувати абсолютну більшість абсолютно дебільних регуляцій, підзаконних актів, неправильних норм закону, які заважають відкривати, розвивати свій власний бізнес. Це перше.

Друге – продовжити те, що уряд уже почав. Він в принципі рухається в правильному напрямку. Зараз питання не в тому, щоб все скасувати, а навпаки – просто прискорити. Тому що напрямок правильний, але темпи руху залишають бажати кращого. А зараз таке цунамі на нас насувається, такі проблеми чекають кожного з нас. І зараз звичайними методами вирішити проблеми неможливо, тому що криза – це великий виклик, але водночас це величезна можливість для реальних змін”, – розповів Саакашвілі.

За його словами, українці чекають від уряду реальних результатів.

Нагадаємо, раніше у “Слузі народу” повідомили ТСН.ua, що лідера українського “Руху нових сил” Міхеіла Саакашвілі можуть призначити віцепрем’єром із питань реформ. Сам Саакашвілі підтвердив, що отримав пропозицію від президента України Володимира Зеленського увійти до складу Кабміну. Політик зауважив, що пов’язує з командою Зеленського великі надії для України і готовий працювати у непростий час, коли на країну чекає дуже складний період.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *