Саакашвілі розповів, чим займатиметься на новій посаді

Міхеіл Саакашвілі, якого президент Володимир Зеленський призначив головою виконавчого комітету реформ, вефірі Сніданку з 1+1 розповів про свої обов'язки на посаді. 

“Зараз до України йде велика криза, пов'язана з коронавірусом у світі. Перше, що треба зробити, щоб допомогти економіці, це звільнити бізнес без адміністративного втручання. Є велика кількість регуляцій, від яких треба звільнятися, і головне слово – це свобода. На першому етапі треба забрати безглузді регуляції у податковій сфері, митниці, де заповняють велику кількість папірців. Все, що стосується свободи введення бізнесу”, – каже Саакашвілі. 

Коментуючи питання медичної реформи, він каже, що повністю потрібно змінювати систему. “Спроби частково змінювати нічого не приносять. Спроба реанімувати старі, совкові реформи не працюють. Перебудувати стару систему не можливо. Її треба повністю змінити”, – наголосив Саакашвілі.

Він каже, що його офіс буде всередині Офісу президента, бо це традиційний орган, який розташований при президентові України.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський увечері 7 травня призначив ексрезидента Грузії та керівника Одеської області Міхеіла Саакашвілі головою виконавчого комітету реформ. Про це йдеться в указі “Питання Національної ради реформи і Виконавчого комітету реформ”, який глава держави підписав 7 травня. 

Перемовини Міхеіла Саакашвілі з депутатами тривали кілька тижнів. Так, 22 квітня у “Слузі народу” повідомили, що Міхеіла Саакашвілі можуть призначити віцепрем’єром із питань реформ. Сам Саакашвілі підтвердив, що отримав пропозицію від президента України Володимира Зеленського увійти до складу Кабміну. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *