Саакашвілі розповів, чому Зеленський його покликав до України

Експрезидент Грузії, колишній голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі розповів, чому президент України Володимир Зеленський запропонував йому посаду в уряді. Про це він розповів в ефірі “Сніданку з 1+1” під Верховною Радою, де сьогодні можуть розглянути його призначення на посаду віцепрем’єра із питань реформ.

Журналіст запитав, які якості Зеленський оцінив у Саакашвілі.

“На сьогоднішній день я єдина людина в Україні з досвідом побудови успішної економіки та успішної країни. Хоч одна людина ще є? (сказав він, вказавши на будівлю Верховної Ради – ред.)”” – відповів він.

За словами Саакашвілі, під час його керівництва Грузією, економіка його країни зросла в чотири рази.

“Тому Україні потрібно рухатися в цьому ж напрямку. Україна повинна бути найкращим місцем для ведення бізнесу. Я хочу допомогти президенту і прем'єр-міністру, поділитися досвідом, щоб не тільки уникнути гіршого впливу кризи, але вийти з нього зміцнілими”, – додав він.

Нагадаємо, раніше у “Слузі народу” повідомили ТСН.ua, що лідера українського “Руху нових сил” Міхеіла Саакашвілі можуть призначити віцепрем’єром із питань реформ. Сам Саакашвілі підтвердив, що отримав пропозицію від президента України Володимира Зеленського увійти до складу Кабміну. Політик зауважив, що пов’язує з командою Зеленського великі надії для України і готовий працювати у непростий час, коли на країну чекає дуже складний період.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *