Призначено нового керівника Івано-Франківської ОДА: що про нього відомо

Івано-Франківську обласну державну адміністрацію 24 квітня очолив 43-річний Віталій Федорів. На відповідну посаду його призначив президент Володимир Зеленський, який вже привітав його із кар'єрним ростом.

Указ щодо призначення оприлюднений на сайті ОП.  

Із новопризначеним очільником у пʼятницю, 24 квітня, зустрівся президент Володимир Зеленський, обговоривши із Федорівим вирішення актуальних проблем Івано-Франківщини. Зокрема, йшлося про економічний розвиток області.

“Призначити Федорів Віталія Васильовича головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації”, – сказано в документі.

Відомо, що Віталій Федорів має повну вищу освіту‚ закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу. У структурах Івано-Франківської ОДА він працює від 2001 року, був також заступником начальника Державної фінансової інспекції в області. Крім того, Федорів обіймав посади заступника очільника та тимчасово виконував обов’язки голови Івано-Франківської ОДА. 

Нагадаємо, 5 лютого президент Володимир Зеленський звільнив Дениса Шмигаля з посади голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації, який пропрацював на цій посаді від серпня 2019 року. Його призначили міністром розвитку громад і територій. А у березні Дениса Шмигаля обрали прем’єром України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *