Плануємо призначити ефективних керівників – Шмигаль про звільнення очільників митниці та податкової

Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні 24 квітня провів кадрову чистку у Митній та Податковій службах. Звільнивши, зокрема, Максима Нефьодова та Сергія Верланова з керівних посад, а також їхніх заступників.

Про це повідомив прем'єр Денис Шмигаль у своєму Telegram.

З його слів, уряд планує найближчим часом призначити нових ефективних керівників у зазначені відомства.

“У п'ятницю, 24 квітня, на своєму позачерговому засіданні уряд скористався своїм правом згідно статті 871 Закону України “Про державну службу”, – заявив голова уряду.

Таким чином, 24 квітня Кабмін звільнив з посад:

голову Державної митної служби України Максима Нефьодова;
заступника голови Державної митної служби України Роберта Зелді;
заступника голови Державної митної служби України Сергія Петухова;
заступника голови Державної митної служби України Дениса Шендрика;
голову Державної податкової служби України Сергія Верланова;
заступника голови Державної податкової служби України Дмитра Венцковського.

Зазначимо, що Максим Нефьодов пропрацював на посаді голови Державної митної служби від 5 липня 2019 року.  Сергія Верланова Кабмін призначив очільником Податкової служби 8 травня 2019 року.  

Нагадаємо, за кілька хвилин після того, як з'явилась інформація про ухвалене на засіданні Кабінету міністрів рішення про звільнення Максим Нефьодов прокоментував свою відставку.  Подякувавши за роботу, він додав до допису світлину, на якій він позує у футболці з персонажем книги “Гаррі Поттер” і написом “Доббі – вільний ельф”.

Як повідомлялося, 8 грудня в Україні розпочала роботу Нова митниця. Під час її запуску було змінено 500 старих керівників. Крім того, під час реформи Нової митниці було оновлено близько 40% керівників митних постів. 

А вже колишній голова ДПС Сергій Верланов заявив, що новій податковій службі вдалося вперше в історії України припинити схеми з ПДВ, і це доконаний факт.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *