Новий скандал із Тищенком: нардеп запевняє, що його ресторан працює як "штаб" для особистих зустрічей

Народний депутат Микола Тищенко заявив, що в його ресторані “Велюр” у центрі Києва проходять особисті зустрічі.

Так він відрегаував на розслідування Bihus.info, де йдеться про роботу ресторану попри карантин та заборону.

“Журналісти Бігус.інфо нібито зловили мене на гарячому біля ресторану “Велюр”. І побічно зробили висновок про те, що мені карантинні закони не писані. Само собою це не так”, – запевняє депутат.

“Так, справді в ресторані “Велюр” іноді проходять особисті зустрічі. По складах читайте – “особисті зустрічі”. Поодинокі зустрічі. Це своєрідний такий штаб. Але ресторан не працює для відвідувачів”, – заявив Тищенко.

Він запевняє, що жодних порушень у роботі закладу немає і він суворо дотримується карантинних заходів.

“У “Велюрі” ж я зустрічаюся зі своїми помічниками. З невеликою кількістю людей, які так чи інакше готують велику програму … перетворення міста Києва”, – переконує депутат.

Також він натякнув, що розслідування проти нього може бути замовним. “Зрозуміло, якщо є “інформаційний замовлення”, правда нікому не потрібна”, – скаржиться Тищенко.

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі Bihus.info неодноразово помічали, як до ресторану “Велюр” під’їжджають відомі у політичних колах люди та заходять всередину. Під час спостережень вони помітили, як у “Велюр” приїжджали народні депутати Антон Яценко та Олександр Кабанов, а також один із співробітників “Метінвесту” Віталій Кисіль.

Водночас самі журналісти також намагались забронювати столик у ресторані, але їм відмовили, зазначивши, що “Велюр” зачинений на карантин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *