"Не з'явилося любих друзів і не зкурвився": Саакашвілі пояснив, чому прийняв пропозицію Зеленського

Президент України Володимир Зеленський за рік своєї діяльності зміг не втратити своїх позитивних якостей і не змінитися в гіршу сторону. Ще одним його досягненням є те, що лідер країни ставить себе на рівні з народом і не виявляє пиху.

Таку думку висловив голова Виконавчого комітету реформ Міхеіл Саакашвілі під час ефіру ток-шоу “Право на владу”.

“Зеленський за цей рік … мені здається, найголовніше його досягнення – що він не зкурвився, що він не став злодієм. У нього не з'явилося “любих друзів”, він не бере участі в корупції. А це дає мені надію, тому що риба гниє з голови. Якби я сумнівався хоч трішки, що є найменша, що його компрометує, то звичайно ж, ні я, ні багато з порядних людей, які хочуть допомагати, взагалі і близько б не підійшли.

Друге його досягнення за цей час – то, що влада не керує страхом. Вона не керує репресивними методами, вона не розмовляє зі своїм народом якось зверху, як-то принижено. Зеленський поставив себе на рівень з народом”, – сказав Саакашвілі.

Також новопризначений очільник Виконавчого комітету реформ пояснив, що погодився обійняти урядову посаду, бо впевнився, що Володимир Зеленський хоче здійснювати реформи в України.

“По-перше, Зеленському жодна соломинка не потрібна була – у нього не такі погані справи. По-друге, звичайно, я не погодився б бути “весільним генералом”. Те, що зовнішні сили спробували якось його зупинити, – це показує, що він діє як глава незалежної країни, як людина, впевнена в собі. Я не чиновник, я збираюся допомогти йому. Якби я не бачив, що Зеленський хоче реформ, хоче змін, я б не погодився на роль “весільного генерала”, – додав Саакашвілі.

Раніше президент України Володимир Зеленський розповів, що очікує від Міхеіла Саакашвілі позитивних результатів роботи у найближчі місяці. Зокрема, глава держави хоче використати досвід експрезидента Грузії в реформуванні митниці та його інвестиційні зв’язки.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *