"Не вбачаємо загрози": у МЗС прокоментували виклик посла Грузії на батьківщину

Не відкликали, а викликали для консультацій – так роз’яснюють крок влади Грузії щодо їхнього посла в Україні Теймураза Шарашенідзе в українському МЗС.

“Це не щоденна, але звична практика в дипломатичній роботі. Ми не вбачаємо у цьому рішенні жодної загрози для відносин між нашими дружніми державами. У нас багато спільних позицій і спільних викликів”, – пояснюють у дипвідомстві.

Водночас наголошують, що Міхеіл Саакашвілі – громадянин України, має великий досвід та значні досягнення у здійсненні реформ, які широко визнані у світі. А нинішня ситуація, яка склалась з необхідністю подолання епідемії та стабілізацією економіки “вимагає від уряду України нових підходів і нестандартних рішень”.

“Відтак ми закликаємо наших грузинських друзів та партнерів зважати на викладені аргументи та не ставити двосторонні відносини у залежність від процесу реформ в Україні. Розвиток українсько-грузинського стратегічного партнерства – це воля наших народів і ми робитимемо все для, того, щоб його всебічно підтримувати”, – наголошують дипломати.

Нагадаємо, Володимир Зеленський увечері 7 травня призначив експрезидента Грузії та колишнього керівника Одеської області Міхеіла Саакашвілі головою виконавчого комітету реформ. Перемовини Міхеіла Саакашвілі з депутатами тривали кілька тижнів. Грузія вирішила поки відкликати свого посла в Києві для консультацій через це призначення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *