"Не фантастика": Зеленський пояснив, чому Україні необхідне членство в НАТО

Україна йде до вступу до НАТО, адже це найважливіша підтримка, якої наразі потребує держава і це “дуже важливий сигнал Російській Федерації”. 

Про це сказав президент Володимир Зеленський в інтерв’ю для програми ВВС HARDtalk.

“Чесно кажучи, ми сьогодні вже стали партнерами НАТО з розширеними можливостями. Ми йдемо до НАТО. Північноатлантичний альянс – це безпека в нашому регіоні. Ми це розуміємо, тому так, у нас потужна армія, у нас армія у 200 тисяч, ми оновлюємо техніку, але цього замало. І єдиний шанс, я вважаю, про це говорю і Сполученим Штатам, і країнам ЄС, всім я кажу: якщо ви не хочете втрачати Україну, ви повинні її підтримувати. А членство в НАТО – це дуже важливий сигнал РФ, це найважливіша підтримка”, – зазначив президент України.

На зауваження ведучого, що деякі європейські високопосадовці називають думки про членство України в НАТО фантазіями, Зеленський сказав, що і “війна між Україною і Росією – це колись теж була фантастика, ніхто в це не вірив”.

“У нас сім'ї були, де люди з Росії та України, ми жили багато років у Радянському Союзі, жили пліч-о-пліч, і дійсно – країни поважали одна одну. А зараз у нас війна, зараз у нас ненависть, зараз українці не хочуть спілкуватися з росіянами, тому – НАТО. Якщо хтось каже, що це фантастика – ну, побачимо”, – додав Зеленський.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський сказав, що Збройні сили мають максимально швидко активізувати реформи для отримання Плану дій щодо членства в НАТО, адже інтеграція до Альянсу є стратегічним курсом України. Також Зеленський зауважив, що його пріоритетами на посаді президента України є сучасна, оснащена та боєздатна армія, а також досягнення миру й повернення всіх незаконно утримуваних громадян. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *