"Не час для конфліктів". Саакашвілі розповів, як буде працювати з Аваковим після історії зі склянкою

Експрезидент Грузії, колишній голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі запевнив, що у разі призначення до Кабміну збирається працювати, а не продовжувати конфліктувати з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, який під час однієї сварки кинув у нього склянкою з водою.

Про це він заявив в інтерв’ю “Новое время”.

“Міністр МВС – це номенклатура президента. Віцепрем'єр із реформ не перетинається з міністром МВС у своїй роботі. Це зовсім різні напрями. Та й зараз дуже складна ситуація, конфлікти можуть тільки її погіршити. Я збираюся працювати, а не конфліктувати”, – запевнив Саакашвілі.

Водночас він заперечив, що є конфліктною людиною і свариться з усіма.

“Це дуже помилкове уявлення про мене. Я вже рік в Україні. Ходжу іноді по телеефірах. У мене за цей рік було багато можливостей когось звинувачувати, в чомусь дорікати, але я не вважаю для себе це пріоритетом в житті. Я цього не робив. Зараз, коли на Україну насувається щось недобре і ми не знаємо, з якими наслідками країна вийде після коронавірусу, для конфліктів точно не час”, – додав політик.

Нагадаємо, раніше у “Слузі народу” повідомили ТСН.ua, що лідера українського “Руху нових сил” Міхеіла Саакашвілі можуть призначити віцепрем’єром із питань реформ. Сам Саакашвілі підтвердив, що отримав пропозицію від президента України Володимира Зеленського увійти до складу Кабміну. Політик зауважив, що пов’язує з командою Зеленського великі надії для України і готовий працювати у непростий час, коли на країну чекає дуже складний період.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *