"Наше свято не 4 липня": нардеп Ігор Палиця порадив Малюсьці жити за законами України

Народний депутат від групи “За Майбутнє” Ігор Палиця дорікнув міністру юстиції Денису Малюсьці в більшій прихильності до Сполучених Штатів Америки, аніж до України. Нардеп порадив міністру запам'ятати, що в Україні День незалежності 24 серпня, а не як в США – 4 липня.

Про це заявив під час ефіру суспільно-політичного шоу “Право на владу” нардеп від групи “За Майбутнє” Ігор Палиця.

“Ви навіть говорите англійською мовою, виступаючи в ефірі. Для чого ваша англійська мова в ефірі? Скажіть мені! Коли ви цитуєте, якісь права англійською. Живіть законами України і  Конституцією України. І наше свято не 4 липня ( День незалежності США – ред.) запам'ятайте це”, – сказав Палиця.

Крім того, нардеп звинуватив міністра юстиції у тому, що підтримуючи законопроєкт про банки, він керується власними інтерасами, щоб догодити США.

“Цей закон (про банки – ред.) порушує 11 статей Конституції України. І міністр юстиції каже :”Усе нормально, ухвалюйте”… Тобто, ми повністю плюємо на Конституцію. Сьогодні в одному законі про землю, завтра – про банки… І для мене ніколи не було різниці чи це Росія, чи це Сполучені Штати Америки, коли хтось вказує нам, як жити, це вже означає – злочинці ці люди, які йдуть на перемовини і умови інших країн. І думають про умови, як краще зробити іншим країнам, щоб їх запрошувати 4 липня в посольство США на свято, а не думають про українців”, – резюмував Ігор Палиця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *