Нардеп від "Слуги народу" у прямому ефірі назвав Чорнобильську катастрофу "святом"

Народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко під час прямого ефіру двічі назвав катастрофу на ЧАЕС “святом”.

Сталося це в ефірі телеканалу “НАШ” 24 квітня.

Народний депутат спочатку  назвав 26 квітня “дуже великим святом”, а потім попросив українців “не забути привітати людей, які захищали нас від катастрофи”.

“Користуючись нагодою, хотів би нагадати, що 26-го буде свято дуже велике та важливе … це трагедія – Чорнобильська катастрофа. І хочу нагадати всім вам, про те, що не забудьте привітати, подякувати, вклонитися всім людям , які багато-багато років захищали нас від цієї катастрофи “, – заявив Тищенко.

В студії нагадали народному обранцю, що Чорнобильська катастрофа все ж не свято. “Тільки ж не свято, Чорнобильську катастрофу ми згадуємо зі сльозами на очах”. Після цього Тищенко перепросив.

Нагадаємо, 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції сталися два вибухи та пожежа з незбагненними наслідками для всього світу. Цьогоріч 34-річниця від дня катастрофи. До Міжнародного дня пам'яті про чорнобильську катастрофу, 26 квітня, канал “1+1” підготував спецпрограмування та покаже два телевізійні проекти про українську трагедію, яка сколихнула весь світ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *