На Разумкова та Гетьманцева подали до суду через закон про банки

До Окружного адміністративного суду Києва надійшов позов до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова та голови Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетьманцева.

Позивачем є народний депутат України Антон Поляков, повідомили у пресслужбі суду.

“Позивач просить суд визнати протиправними дії голови ВРУ Дмитра Разумкова щодо неналежної організації проведення позачергового пленарного засідання ВРУ дев’ятого скликання та порушення положень Регламенту під час розгляду та ухвалення в першому читанні та за основу проєкту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань функціонування банківської системи (№2571-д)”, – йдеться у повідомленні.

До того ж Поляков вимагає визнати протиправними дії Гетьманцева щодо незабезпечення дотримання регламенту ВРУ та закону “Про комітети Верховної Ради України” під час засідання Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики 30 березня 2020 року. Зокрема, йдеться про включення, розгляд та ухвалені рішення щодо питання проєктів “банківського” закону, що були внесені народними депутатами Олександром Дубінським та Ігорем Палицею.

Наразі суд вирішує, чи відкривати провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо, 13 травня Верховна Рада ухвалила закон про унеможливлення повернення виведених з ринку банків колишнім власникам. За відповідне рішення проголосували 270 депутатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *