Кулеба привітав рішення Трампа щодо нового посла США в Україні

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба підтримав рішення президента США Дональда Трампа призначити на посаду надзвичайного і повноважного посла США в Україні Кейта Дейтона. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

“Вітаю рішення номінувати нового посла США в Україні. І з нетерпінням чекаю на його прибуття до Києва. Ми зустрічалися з генералом Кітом Дейтоном ще у його статусі оборонного радника в Україні, і наша взаємодія завжди була чудовою”, – написав Кулеба на своїй сторінці в Twitter.Напередодні стало відомо, що 1 травня, президент США Дональд Трамп оголосив свого кандидата на посаду посла в Україні.

Ним став генерал-лейтенант у відставці Кіт Дейтон. Дейтон – 40-річний ветеран армії, який нині обіймає посаду директора Європейського центру досліджень у галузі безпеки імені Джорджа Маршалла в Німеччині, пов’язаного з Пентагоном. Він раніше працював в Києві на посаді старшого радника з питань оборони. Один з останніх його проєктів у Центрі Маршалла – курси для українців з питань антикорупційної та оборонної реформ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *