Комітет ВР не зміг розглянути проєкт держбюджету-2021 через відсутність кворуму

Бюджетний комітет Верховної ради 16 жовтня не розглянув проєкт державного бюджету на 2021 рік. Усе через те, що для початку засідання не було достатньої кількості нардепів, оскільки вони наразі лікуються від коронавірусу і відсутні на роботі.

Про це розповів нардеп від “Слуги народу” Роман Каптелов в коментарі “РБК-Україна ” та народний депутат від “Голосу” Ярослав Железняк у Facebook.

Зазначається, що сьогоднішнє засідання відкрив і одразу ж закрив голова комітету Юрій Аристов через відсутність кворуму. Железняк каже, що були присутні лише 11 з 18 членів комітету. 

“Не було кворуму. Чимало нардепів захворіли. Так, коронавірусом, але деталей не знаю. Арістов відкрив комітет, кворуму немає, закрив і сказав, що поки чекаємо”, – розповів Каптелов.

“Вже офіційно – 11 з 18 нардепів необхідних для кворуму. Засідання не відбулося. Бюджета в жовтні не буде. Ну все. Майже офіційно. Бюджета 20 жовтня не буде”, – написав Железняк.

Каптелов також уточнив, що до проєкту держбюджету подано понад 2300 правок. Найближчим часом секретаріат Ради повинен назвати дати розгляду бюджету комітетом.

Читайте також:

Прем'єр сказав, скільки коштуватиме долар в Україні у 2021 році
Разумков назвав кількість нардепів, які хворіють на коронавірус  
Данило Гетманцев: Я би переніс підвищення мінімалки до грудня-2021 
У Зеленського пояснили, чому Україна досі не отримала наступний транш МВФ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *