"Європейська солідарність" зібрала підписи для позачергового засідання Верховної Ради

Фракція “Європейська солідарність” ініціює проведення позачергового пленарного засідання Верховної Ради цього тижня.

Про це у своєму Telegram повідомив експрезидент Петро Порошенко. 

За його словами, зібрано 157 підписів депутатів, які необхідні для скликання позачергової сесії парламенту. Порошенко повідомив, що має відбутися процедура реєстрації, а протягом 72 годин має бути скликана позачергова сесія Ради.

Нардепи пропонують включити до порядку денного законопроєкт про страхування медиків на випадок захворювання коронавірусом та безкоштовного обов'язкового тестування на COVID-19. 

“Лікарів повинні страхувати також, як солдат на фронті. Законопроєкт про страхування передбачає, якщо лікар захворів, виконуючи свої обов'язки, то страхова сума складає не менше 200 тисяч гривень. У разі смерті лікаря, родина має отримати не менше 1,5 мільйона гривень”, – наголосив Петро Порошенко.

Як повідомлялося, 1 квітня Зеленський підписав закон згідно з яким медики та інші працівники, задіяні в лікуванні хворих на COVID-19 отримають доплату в розмірі до 300% зарплати. Працівникам соціального захисту населення, які надають послуги громадянам, котрі перебувають удома, передбачено доплати до 100% зарплати.

Своєю чергою Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що українським медикам потрібно підвищити зарплату вже цього року не менше ніж до 50%. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *