Арахамія вважає, що розглядати питання щодо призначення Саакашвілі зараз "недоречно"

Якщо голосування за призначення Міхеіла Саакашвілі на посаду віцепрем'єр-міністра з питань реформ провалять – це буде “дуже недоречно”. 

Про це заявив голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія в ефірі “Свобода слова Савіка Шустера”. 

За його словами, чіткої дати розгляду відповідного питання нині немає.

“По-перше, незрозуміло, чи це буде у четвер, чи взагалі в якийсь інший день. По-друге, порядок денний не визначений. Порядок денний може бути визначений за 150 підписами нароних депутатів, якщо це буде за ініціативою парламенту, чи за ініціативою президента. Жодних поки сигналів, хто буде ініціювати, немає”, – заявив Арахамія.

За словами очільника фракції “Слуга народу”, питання щодо призначення Міхеіла Саакашвілі потрібно виставляти на розгляд парламенту лише за умови “100-відсоткового розуміння співвідношення голосів”. 

“Буде дуже погано, якщо, наприклад, його поставлять на голосування, і ми провалимо це голосування. Це, я вважаю, буде дуже недоречно”, – зауважив Арахамія, додавши, що наразі тривають консультації Саакашвілі як зі “слугами”, так і з іншими фракціями. 

“Він має зустрітися з комітетами профільними. Якщо ми будемо казати про реформи, то треба зустрічатися з людьми, які впроваджують ці реформи через відповідні комітети, а також з іншими групами та фракціями. Наскільки мені зрозуміли, він зустрівся тільки Юлією Володимирівною. Не зустрічався з “Голосом”, “Довірою”, “За майбутнє” і таке інше. Потрібен час, щоб зрозуміти цілісну картину”, – зазначив політик. 

Раніше повідомлялося, що колишній президент Грузії та ексголова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі готуватиметься до голосування парламенту за своє призначення на посаду віцепрем'єр-міністра наступного четверга.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *