Звільнений очільник податкової Верланов подав до суду на Кабмін

Колишній голова Державної податкової служби України Сергій Верланов подав позов до Кабінету міністрів щодо визнання незаконним його звільнення з посади.

Про це повідомили у пресслужбі Окружного адміністративного суду Києва.

“До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов до Кабінету міністрів України та Державної податкової служби України, позивачем в якому зазначений Сергій Верланов”, – йдеться у повідомленні.

Як розповіли у суді, серед вимог позову Верланова – визнати протиправним та скасувати розпорядження уряду від 24 квітня про його звільнення з посади голови Державної податкової служби України.

Також Верланов вимагає поновити його на цій посаді.

“Оскаржуване розпорядження про звільнення є незаконним та таким, що порушує мої трудові права та законні інтереси”, – наголосив колишній очільник податкової служби у позові.

Наразі судом вирішується питання відкриття провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні 24 квітня провів кадрову чистку у Митній та Податковій службах. Із керівних посад звільнили, зокрема, Максима Нефьодова, Сергія Верланова, а також їхніх заступників.

7 травня Служба безпеки України провела обшуки у Верланова в квартирі, де він живе разом із сім'єю. Згодом у ЗМІ з’явилося нібито фото рішення суду про необхідність обшуку у колишнього очільника податкової, оскільки  він начебто може зберігати у себе вдома різні документи, файли, печатки, комп’ютерну техніку компаній, які здійснювали протиправну діяльність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *