Знайшли мертвою у полі: у Харківській області 6-річну дівчинку шукали з екстрасенсами, водолазами і під дощем

У Харківській області 6-річну Мілану, яку знайшли 27 квітня мертвою у полі, шукали пів тисячі осіб майже добу в Золочівському районі. Дитина пішла з братиком увечері 26 квітня з дому на прогулянку, але назад так і не повернулася.

Про це повідомляє місцеве видання “Город Х”.

День зникнення

За попередньою інформацією, дівчинка разом з батьками приїхала з Харкова у село Соснівка до бабусі. Близько 18:00 Мілана разом з двоюрідним братом-однолітком вийшла з дому погуляти. Хлопчик їхав на велосипеді, а дівчинка бігла слідом за ним.

Імовірно, у цей момент, Мілана відстала від братика, і в результаті, він повернувся додому сам. Пошуки дитини одразу ж організували жителі довколишніх сіл.

Пошуки дівчинки

Під час пошуків дитини люди згуртувалися і провели в пошуках дівчинки вечір 26 квітня і ніч на 27 квітня. Місцеві разом із поліцією прочісували територію навколо села на автівках та пішки. 

За словами місцевих жителів, загубитися в Соснівці немає де, оскільки село маленьке, у ньому всі один одного знають. Чужих автівок у селищі також не бачили.

Після того, як у соцмережах з’явилися пости із світлинами дівчинками та інформація про її зникнення, ЗМІ пише, що до волонтерської групи пошуковців приєдналися десятки небайдужих земляків з різних населених пунктів. Втім, як зазначається, пошуки ускладнювала злива, оскільки собакам було важко взяти слід дитини. 

“Величезна кількість людей і автомобілів в окрузі 10-15 кілометрів. На запитання, де шукати, відповісти неможливо! Здається, що шукали вже всюди, причому багаторазово. І вдома все перевірили, і льохи, і горища, всі ліси, і поля. І собак там повно. Все перевіряли і продовжуємо перевіряти по 30 колу”, – розповів один із волонтерів.

Під час пошуків місцеві навіть звернулися за допомогою до екстрасенсів. Однак, чіткої відповіді теж не було, одні говорили, що Мілану викрали і тримають в будинку з пічним опаленням. Інші були впевнені, що до викрадення дівчинки причетні невідомі на червоній автівці. Основною версію зникнення розглядали викрадення.

Проте, увечері 27 квітня тіло дівчинки знайшли мертвим на краю поля за вісім кілометрів від села Соснівка. За попередньою інформацією, дитина померла від переохолодження. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *