Зірвані дахи, повалені дерева та бігборди: у Кропивницькому ліквідують наслідки потужного буревію

Зірвані дахи, погнуті труби, повалені бігборди: у Кропивницькому ліквідують наслідки негоди, що налетіла на місто у вихідні. Смерч вирував пів години, але люди досі рахують збитки. 

Як у місті борються з наслідками негоди – у сюжеті ТСН.Ранок. 

Буревій налетів на Кропивницький несподівано. Серед дня потемніло наче ввечері. Містяни з жахом дивились, як на житлові квартали суне величезний вихор.

Найбільше постраждали жителів у двох районах – це Стара Балашівка та Лелеківка. Тут переважно приватний сектор. З будинків зривало дахи, викручувало металеві огорожі, з корінням виривало дерева, згинало газові труби, у повітрі літали клітки з кролями та птицею. Величезні бігборди складало навпіл. Багато автомобілів пошкоджено. Лише дивом минулося без загиблих.

За кілька хвилин сотні сімей позбулися не лише даху над головою, а й майже усього нажитого. Вода, яку підняв смерч з річки, залила оселі. Приміром, на одній з вулиць, де пронісся смерч, не залишилося жодної вцілілої споруди. За попередніми підрахунками, дах зірвало з двох сотень будинків.

Місцева влада обіцяє допомогти з будівельними матеріалами. Нині спеціальна комісія обстежує обійстя і визначає суму збитків. Лише на перекриття дахів треба не менше 20 мільйонів гривень.

Тим, в кого зруйновані хати, влада пропонує кімнати у міському готелі. Проте люди бояться залишати оселі. Гарячу воду та їжу їм привозять рятувальники та волонтери. В хатах немає газу, а в більшості ще й світла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *